2013 Kombin Modası

Son senelerde kıyafetlerde en çok görülen moda kombindir. Kombin her bayanın kendine özel olarak seçmiş olduğu çeşitli kıyafetleri birbirine uyarlayarak daha şık olmak için kıyasıya yarışırlar. Hatta bazı firmaların yapmış olduğu bazı yarışmalarda en güzel kombini yapan kişiye ödül verilir. Bu da bayanların kombin modasıyla daha yakından ilgilenmesini beraberinde getiriyor.

2013 kombin modasında en çok görülen etek ve pantolon kombini oldu. Pantolonların üzerine giyilen bluzlar ve üzerlerine işlenmiş nakış ve çeşitli işlemeler de yapılarak yeni bir tasarımın meydana gelmesi moda dünyasının en çok tercih edilen yeni gözdesi haline geldi.

2013 kombin modasında en çok göze çarpan modalardan biri, darp paça pantolon üzerine bluzun eklenmesi ve zincirli bir çanta ile kombinin tamamlanması oldu.

Yine etek kombinlerinin de çok fazla görüldüğü 2013 yazında, uzun etek üzerine şifon bluzlar dikkat çekiyor. Yeni moda dünyasının gelmiş geçmiş en iyi modası olarak kabul edilen kombin modası yeni tasarımlarıyla sitemizde sizleri bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir