2016 Sandalet-Terlik Modelleri

Yaz ayları gelince ayakların terlemesi de beraberinde gelir. Özellikle sahil kesiminde yaşayanların en büyük derdi ayak terlemesi olur bu nedenle yazın tercih edilen sandalet modelleri her yaz değişen modasıyla alıcılarının karşısına çıkar. Kolay giyim ve rahat olduğu için tercih edilen sandaletler bu sene de yine yeni yüzüyle alıcılarına sunuldu. Terlik modasında en çok tercih edilen terlik türlerinden olmasının elbette başlıca nedenleri vardır. Bunlardan en temel olan nedeni terliklere göre daha rahat olması ve model olarak zengin modellerinin bulunmasıdır. 2016 sandalet modellerinde bu sene bayan ve erkeklere özgü çizgi ve tasarımlar düşünülerek üretilmiş. Dilediğiniz modeli hemen hemen her yerde kolaylıkla bulabileceğiniz gibi, rahatlık adına da her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş sandalet modellerini de kolaylıkla bulabilirsiniz.

 

2016 Sandalet-Terlik Modelleri-10

2016 sandalet modasında bu sene en çok görülen renkler yine kavuniçi rengi oldu. 2016 yılının trend rengi olarak seçilen bu renk diğer giyim modellerinde olduğu gibi sandalet modasındaki yerini de almış durumda. Özellikle bayan sandalet modellerinde kullanılan kavuniçi renginin kıyafetlere uyumlu olması tercih edilmesindeki en büyük neden olarak da sayılabilir.

2016 sandalet modellerinden en çok göze çarpan modelleri sizin için araştırarak sitemize koyduk. Siz de yüzlerce sandalet modeli arasından birini beğenerek mağazalardan kolaylıkla alabilirsiniz. Alışveriş keyfini yaşamak isteyenlerin tercihi sitemize sizi de bekleriz.

2016 Sandalet-Terlik Modelleri-10 2016 Sandalet-Terlik Modelleri-8 2016 Sandalet-Terlik Modelleri-7

2016 Sandalet-Terlik Modelleri-4 2016 Sandalet-Terlik Modelleri-3 2016 Sandalet-Terlik Modelleri-

 

taşlı-sandalet-modeli yaz-kadın-sandalet-2015-d&uuml

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir