Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumları 8-14 Mayıs 2017

Akrep Burcu bu hafta;

 

Akrep burcu bu hafta

Bu hafta Akrep burcunda Dolunay meydana gelecek. Özellikle ikili ilişkilerinizi alanında destekleyici etkiler alabilirsiniz. Eğer yalnızsanız ciddi ilişkilere başlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra hayatınızda önemli bir dönemece gelebilirsiniz. Bir şeyleri sonlandırmak ve bitirmek üzere olabilirsiniz.

İş ve çalışma ortamıyla ilgili konularda sürpriz, sevindirici, harika haberler gelir. Yeni projeler gündeme gelebilir. Bu hafta kendinize odaklanma, istediğiniz zaman karar verme, kendinizi, kendi iç sesinizi dinleme zamanıdır. Dolunay haftasında gökyüzünde Güneş/Plüton etkileşimi hakim olacak. Büyük önemli anlaşmalar, imza isteken konular,bazı konularda el sıkışmaları yapabilirsiniz. Dostlarınızdan, arkadaşlarınızdan güzel destekler görebilirsiniz. Hedeflerinize ilerlemeniz için  destek alabilirsiniz. Yani ortaklık teklifleri gündeme gelebilir. Bazıları evlilik yolunda önemli adımlar atmaya başlayabilirsiniz. Web siteleri veya internetle ilgili önemli projeler içinde yer alabilirsiniz. Bu hafta gelir getirecek anlaşmalar, ortaklıklar sizin için ortaya çıkabilir.

Dolunay’ın yöneticisi Mars’ın, Neptün ile de sert bir kontağı olacak. Mars ve Neptün’de sert etkileşimi ve riskli girişimlerde bulunmak için uygun bir zaman olmadığına işaret eder. Hayal kırıklığı yaşamamak adına borsa gibi finansal alanlarda riske girmeyin. Yine aşk ve çocuklarla ilgili konularda hayal kırıklıkları oluşabilir. Bu hafta sizler için biraz krizle mücadele haftası olabilir.  Parasal konularda dikkatli olun. Borç alıp verme konularına dikkat edin.

Bunun yanı sıra özel arkadaşlarınızla finansal konulara göre yanlış anlamalar mahal verecek tartışmalardan kaçınmanızı tavsiye ederim. Dikkatli olun. Yanlış yerlere yanlış ödemeler gitmesin! Banka hesaplarınıza da karışıklıklar verebilir, muhasebeciniz hatalar yapabilir.

8 Mayıs haftasında Akrep burcunu neler bekliyor? paylaşan: Sozcu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir