Çekici Erkek Modası 2014

erkek modası

Erkekler kıyafetlerinde gerekli uyumu yakaladıkları ve kendilerine en çok yakışanları bildikten sonra bir an içerisinde tek bir seçimle çok hoş görünüme sahip olabilmeleri mümkündür. Bunun için en çok yakışan öncelikle fiziklerine en uygun kıyafet seçimini yapmaları gerekmektedir. Sitil sahibi erkek modası da işte burada ortaya çıkar.

erkek modası 2014

Bayanların modasının olduğu gibi erkek modası da vardır. Erkeklerin son zamanlarda en çok ve isteyerek giydikleri kıyafet V yaka kazaklardır. Bunun içerisine kazağın rengi ile uyumlu bir gömlek giyilmesi, pantolon seçimi de kişinin fiziğine göre tercih edilmelidir. Bunun yanı sıra pantolon rengi de kazağın rengi ile uyumlu olacak şekilde açık ya da koyu tonlu olması çok önemli bir yere sahiptir. Bu şekilde giyinen bir kişinin ayakkabı seçimini yaparken de mümkün olduğunca spor ayakkabı tercih edilmelidir. Erkeklerin renk seçimlerini tenlerine göre yapmaları gerekmektedir. Koyu tenli bir erkeğin açık kıyafetler seçimi daha hoş bir görünüme sahip olmasını sağlayacaktır. Aksesuar olarak ince kolyeleri seçerek kendinize farklı gir trend sağlayabilirsiniz.

Son zamanlarda erkek modasında trend olan ayakkabılar arasında kısa botlar yer almaktadır. Hem klasik hem sportif modelleri bulunmaktadır. Sivri burun ya da yuvarlak burunlu ayakkabılar tercihe göre takım elbiseler altında çok hoş bir görünüme sahip olmanızı sağlamaktadır. Klasik takım elbiseler hiçbir zaman modasını kaybetmemiş bir çok erkek tarafından her zaman kullanımı rahat olduğundan tercihler arasında ilk sırada yer almaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir