Deri Çanta Modelleri

             Bayanların giydikleri her kıyafete bir ayakkabı ve bir çanta yakıştırması her yıl olduğu gibi 2013 yılında da kendini  oldukça fazla bir şekilde gösterdi. Deri çantaların tercih edilmelerinin en önemli sebebi uzun yıllar kullanılabiliyor olması, her kıyafete uygun tasarlanıp üretilmesi ve birçok çeşidinin olmasıdır.

                Son yıllarda tasarlanan deri çantaların eski çanta modellerinden oluştuğu gözlenmektedir. Uzun, düz ve büyük çantaların tercih edilme sebepleri çok kullanışlı ve çok cepli olmasıdır. Kahverengi tonlarının da dikkat çektiği görülmektedir. Her çeşit rengin kullanıldığı çantalarda uzun yuvarlak küçük çantalarda göz kamaştırmaktadır. Gece giysileri için siyah ve gri tonlarının parlaklığı ile kıyafetlerin eşlik edeceği zarif, hoş görünümle çantaların talep gördüğü gözlenmektedir. Kare, yuvarlak, uzun, kısa çantalar ve uzun, kısa kolu özellikleriyle her yerde ve her kıyafet aksesuarı olarak kullanabileceksiniz. Püsküllü çanta çeşitleri tek bir renk seçilerek her kıyafette kullanılmak için bayanların tercihleri arasında yer almaktadır.

Deri çantalardan farklı olarak bayanların tercihleri arasında yer alan ve değişik bir çanta olan, kese kağıdı çantalar da favoriler arasında yer almaktadır. İlerleyen zamanlarda bayanların  en vazgeçilmezleri arasında yer alacağına da ihtimal vermelisiniz. Katlanarak tutulan bu çantadan bir tane alıp kullanarak diğer çantalardan farkını görebilirsiniz. Tüm çantalardan farklı bir görünüme sahiptir. Denemeden farkını göremezsiniz. Alt kısmını dikdörtgen veya kare haline getirdikten sonra kullanıma hazırdır. Standart bir çanta ile arasındaki tek fark kolunuza takmadan taşıyabilecek olmanızdır.

. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir