İndigo Çocuk Hikayeleri: Bir İndigo Çocuk Mucizesi

Hiç unutmam, bir anne gelmişti yıllar önce eğitimime.

Anlattıklarını dinledikten sonra kızının İndigo olduğunu anlamıştı Çiğdem Hanım. “Okula başladığında doktorlar kızımın dikkat eksikliği olduğunu söyleyerek ilaç kullanmasını önerdiler ama ben ona ilaç vermedim. Bunun yerine işimi gücümü ikinci plana atıp çocuğuma odaklandım. Kızımı voleybola başlattım. Yıldız Milli Takımı’nın kaptanı oldu. Lisedeyken kitaplarınızı okuduktan sonra arkadaşlarını da ikna etti, maçlara yürekten dua ederek, yardım isteyerek çıktılar. Antrenörleri bile baktı ki yaptıkları işe
yarıyor, onları bu konuda destekledi. Sonunda Avrupa Şampiyonu oldular ve kızım şimdi üniversite için Harvard’dan tam burs alma yolunda” demişti.

İndigo Çocuk Hikayeleri-2

Üniversite görüşmeleri nasıl gitti bilmiyorum ama kızının çok başarılı olduğuna, kafasına koyduğunu mutlaka başardığına eminim. Yakın bir arkadaşının yeğeni de İndigo. Arkadaşım annesiyle birlikte eğitimlerimde öğrettiğim güçlü arınma çalışmalarını her gün yapar. Yeğeni doğduğunda çocuğun İndigo olduğunu anlamıştı ‘aile.

Şöyle özetledi yaşadıklarını:

“Çocuk doğduktan sonra ablamın hayatı cehenneme döndü. Anne-baba ne yapsalar bebek uyumuyordu: O kadar hareketliydi ki beş dakika oturtamıyorduk çocuğu. Çocuk okula başladığında da aynı şey devam edince, üstüne bir de odaklanamama eklenince doktorlar en sonunda ona hiperaktiviteye bağlı dikkat eksikliği teşhisi koyup ilaç verdiler. İlacı alınca çocuk sakinledi ama eski canlılığı da gitti, uyuşuk bir çocuk oluverdi. Doktor ömrü boyunca ilaç kullanacağını, bunun çözümü olmadığını söyledi bize.

İndigo Çocuk Hikayeleri

Biz annemle eğitimize geldikten sonra çocuğun İndigo olduğunu anladık. Her gün onun enerjisini arındırma çalışmaları” yapmaya başladık. Beslenmesini tamamen değiştirdik. Fast food tamamen çıktı hayatından. Tam tahıllı besinler, sebze ağırlıklı yiyeceklere döndük. Annesine de öğrettik şifa vermeyi. O da çocuğun yediği, içtiği her şeye şifa akıttı. Her sabah ve her akşam arınma çalışmalarını yaparken, geçmişten gelen bağlarını da şifalandırdık. Tüm bunlarla birlikte çocuk rahatladı. Doktoru çocuktaki gelişmeyi görünce, ” Artık ilaç kullanmasına gerek yok” dedi. “Hayatı boyunca bunu kullanacak” diyen doktor, ilacı kendisi bıraktırdı bize. Yeğenim de kendine geldi, dersleri ilaç kullandığı zamandan bile daha iyi. Yaratıcılığı ortaya çıktı, resim yapmaya başladı. ” İşte bu nedenle aslında çok önemli İndigo çocukları tanımak. Her çocuk gibi onlar da çok özel yetenekler1e donatılarak geldiler. Her çocuk gibi onların da yüreklerindeki neyse onu desteklediğimizde çok ama çok başarılı olacakları kesin. Hele de toplumdaki rollerini düşünürsek, hepimizin onlarla ilgili farkında olmamızda fayda var. Görevleri sadece kendilerine değil, topluma ışık olmak çünkü! Sevgi, ışık ve dönüşüm olsun!

 

Beki İkala Erikli

 

Not: “Dr. Doreen Virtue İndigo çocuklar adlı kitabında bu konuda pek fok değerli bilgiye ulaşabilirsiniz.

“Bu çalışmayı www.meleklerleyasamak.com adresinde anasayfadan veyaApp Store’da Beki Erikli, Play Storeda “Meleklerle Yaşamak” diye arayarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir