İndirim ve Fırsatlar Mart 2015

İstikbal Mobilya indirimleri başladı. Bonus  Kart sahiplerine  peşin fiyatına 9 taksit sunuyor. Ayrıca mağazalarda sizlerde iyi bir pazarlıkla tüm istikbal ürünlerini indirimli alabilirsiniz.

istikbal oturma gurubu İndirim ve Fırsatlar Mart 2015

 

İkea‘ dan alacağınız her 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde İkea Aile kartına 6 taksit ve buna ilave olarak Bonus Kartınıza 3 taksit yapılıyor. Hem de peşin fiyatına.  Ayrıca İkea’da tüm çocuk mobilya  ürünlerinde %10 indirim fırsatı Mart ayı boyunca devam ediyor. İkea indirimlerini kaçırmayın. İkea Aile kartı olanlar için özel ürünlerde % 30 varan indirimlerden de bahsetmeden geçmeyelim.

İkea indirimleri İndirim ve Fırsatlar Mart 2015

 

 

Tatil Sepetinde % 50 İndirim Devam ediyor.

Tüm yurt içi, yurt dışı gezi planlamalarınızda gezindiğimiz tatil siteleri arasında olan Tatilsepeti.com’da erken rezervasyon devam ediyor. Hemde % 50 lere varan indirmler. Ayrıca Bonus Kart sahiplerine peşin fiyatına 9 taksit imkanı ile. Tatilinizi ucuza getirin.

 İndirim ve Fırsatlar Mart 2015

 

Sahibinden.com üzerinden alışveriş yapcaklara Bonus Kart’tan tam  100 TL bonus fırsatı. Şayet bonus kartınız varsa ve sahibinden.com’dan alışveriş yapacaksanız kampanyaya katılmak için alışveriş yapmadan önce SAHIBINDEN yazıp 3340′a sms göndermeniz gerekiyor.

sahibinden b 27022015 İndirim ve Fırsatlar Mart 2015

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>