Kısmetse Olurda Kim Elenir

Biliyorsunuz ki ki Gökhan bu hafta diskalifiye olarak eve veda etti. Halk belki de Sibel’in duygularının gerçekliğine inandı ve damatlar evinin onu elememesi istemedikleri için bu hafta Sibel’in yanında olmak istediler şayet Sibel haftanın birincisi olmasaydı Sibel’in bu yapmış oldukları karşısında Ünal’dan gülleri alıp sonra Gökhan deyip bu tutarsızlığını ev halkı kabul edemedi.

Inanırım ki tepkilerini koyacaktılar fakat halk bu duruma izin vermedi  ve gitmek yerine Sibel haftanın birincisi oldu. Fakat elemenin nasıl olacağı hakkında pek kesin bilgiler olmadığını yapım ekibinin kurduğu bir yönerge üzerinden hareket edilebileceğini de belirtmiştik. Yanılmadık tahmin edildiği gibi bir kurgu üzerine Gökhan ve Adnan’ın ağır cümleler kurarak aralarında tartışma çıktığı ve bunu halkın göz kısmetse olurda kim elenecek sunamayacaklarını söylediler ve Kısmetse olur adayları arasında bir Adnan ve Gökhan arasında seçip yapmalarını isteyip verilen oylar doğrultusunda Gökhan’ın elenecek aday olduğunu ekran karşısına çıkarttılar.

Çok şaşılacak ki Ünal ile bir tanışma yolunda olduğunu sandığımız Sibel Gökhan’a giderayak hislerinin olduğunu açıkladı. Bu tüm adaylar arasında şok etkisi yarattı. Asıl şaşılacak durum ise Gökhan bu gelişme karşısında boş kalmadı ve onunda bir şeyler  hissettiğini belirtip Sibel’in elinden tuttu.

Halk tarafından verilen oylar doğrultusu da bu haftanın birincileri Adnan ve Sibel oldu. Adnan’ın yolunda ve çok güzel giden bir ilişkisi ve halk tarafından sevilen beğenilen bir ilişki peki Sibel neden birinci oldu sorusu akıllarda yerini aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir