Konferansa Davet: Özgürlük İçin Duyguların Tanınması Gerekli Midir?

Ankara Ruhsal Araştırmalar Derneğinin her Salı halka açık olarak sunduğu ve pek çok kişinin faydalandığı konferanslar serisinin bu haftaki konusu Duygular ve Özgürlük!. İnsan için çok önemli bu iki kavramın arasındaki ilişkiyi, duyguların insan üzerindeki etkisini ve özgürlük kavramı için duyguların ne şekilde tanımlanmasına ilişkin olarak Dernek Başkanı Sn. Günay ERÇOŞKUN konu ile ilgili çok önemli bilgiler paylaşacak. Salı konferansları hakla açık ve ücretsiz olarak sunuluyor. Tek istedikleri etkinliklere geç kalınmaması. Ankara  da oturan ve bu konulara ilgi duyan herkesin kaçırmaması gereken bir konferans. İstanbul ve Adana da oturan ilgiler de üzülmesinler. Aşağıda yer alan adreslerde konferans Skype üzerinden canlı olarak yanınlanacaktır. Konferansa katılanların soruları konferans sonunda cevaplanacaktır. Tüm ilgilenlere duyurulur.

WhatsApp Image 2018-01-13 at 11.51.53

 

Günay YALÇIN, PLT, M.Sc.

Günay Yalçın, merkezi A.B.D.’de bulunan ve dünyanın tek geçmiş yaşam terapisi sertifikasyon kurumu olan Uluslararası Regresyon Terapistleri Bord’undan (IBRT) sertifika almış ilk Türk Geçmiş Yaşam Terapistidir.

Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi mezunu olan Günay Yalçın, 1992 yılında İspanya’da lisans sonrası uzmanlık programını ve 1994 yılında da Ankara Üniversitesinde Yüksek Lisansını tamamlamıştır. Daha sonra ODTÜ Bilgi Teknolojileri Programını bitirerek bilgisayar sektöründe çalışmaya başlamıştır. Sektörünün lider firması başta olmak üzere çeşitli şirketlerde yedi yıl proje yöneticisi, satınalma uzmanı ve network ürünleri satış müdürü olarak çalışmıştır.

Ancak daha çok ilgisini çeken ruhsal konularla daha fazla ilgilenebilmek ve insanın içine giden yolculukta tecrübelerini herkesle paylaşabilmek için, kendi isteği ile sektörden ayrılarak 2006 yılında Derinlik Kişisel Gelişim, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. şirketini kurmuştur.

Kişisel gelişim, ruhsallık ve içsel gelişim konularında 20 yıldan fazla bir süredir çalışmakta, araştırmalar yapmaktadır. 1992 yılından beri Ankara Ruhsal Araştırmalar Derneği (ARAD) üyesidir. ARAD bünyesinde geçmiş yaşam terapisi, metapsişik araştırmalar, insanın gelişimi ve ruhsallık gibi konularda konferanslar vermekte, ARAD Bülteni ve Ruh ve Madde Dergisi başta olmak üzere çeşitli dergilerde yazılar yazmaktadır.

Günay Yalçın  IBRT Başkanı Dr. Janet Cunningham ve önceki Başkanı Jeffrey Ryan’dan Geçmiş Yaşam Terapisi eğitimlerini almıştır. IBRT’den sertifikalı ilk Türk Geçmiş Yaşam Terapisti olan Günay Yalçın halen Avrupa Regresyon Terapistleri Birliği’nin (EARTh) sertifikalı profesyonel üyesidir.

Kökeni geçmişten kaynaklanan sorunlarından kurtulmak isteyenlere Geçmiş Yaşam Terapisi ile yardımcı olmaya çalışan Günay Yalçın ayrıca bu bilgileri daha geniş kitlelerle paylaşabilmek için Atölye Çalışmaları yapmakta, seminerler vermektedir. (PLT: Past Life Therapist, Geçmiş Yaşam Terapisti)

Jeffrey Ryan ve Dr. Janet Cunningham tarafından ABD’de kurulan Dünya Regresyon Enstitüsü’nün (World Regression Institute) Türkiye başkanıdır.

Günay Yalçın 2010 yılında Selçuk Üniversitesinde Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünde Yüksek Lisansını tamamladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir