Mükemmel Topuzlar İçin Öneriler

Topuz bu yazın olmazsa olmazı. Cara Delevingne ve January Jones gibi topuz divaları bile sizi kıskansın istiyorsanız tüyolarımız burada.

KURU SAÇLAR

Gevşek topuzlar siz kuru saçlılar için vazgeçilmez olmalı. Yüzünüzün etrafında birkaç tutam saç bırakırsanız, daha yumuşak yüz hatlarına ve görünüme sahip olursunuz.

Saç diplerine kuru şampuan uygulayın. Fırçalayıp, tepeden toplayın. Atkuyruğu yaptığınız saçları ufak tutamlara ayırın. Her birine sprey sıkıp hafifçe krepe yapın. Sonra bu tutamları
atkuyruğu etrafına dolayıp tel tokalarla sabitleyin.

İNCE TELLİ SAÇLAR

Saçlarınıza parlaklık katacak bir pudra serpiştirin. Köklerden uca kadar hacim katın. Saçlarınızı fırçalayın ve ortada topuz yapacak gibi toplayın. Saçlarınızı tokanın etrafında döndürüp dolayın ve sabitleyin. Mükemmel bir balerin topuzu mu istiyorsunuz? Bunun için ihtiyacınız olan şey pürüzsüz görünüm ve ışıltı sağlayan bir saç spreyinden başka ne olabilir?

MUHTEŞEM  TOPUZ MODELLERİ 
Yaz akşamları için en güzel model, atkuyruğunu kıvırıp topuz yapmak. Saçı pürüzsüzleştirmek için ürünlerden yardım alın. Kuaförden çıkmış gibi saçlar istiyorsanız, kurutmadan ve şekillendirmeden önce parlaklık veren bir sprey kullanın. Topuzunuz un odak noktası olması için birkaç damla saç yağı kullanıp pürüzsüzleştirmeyi unutmayın.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>