Trend Şapka Modelleri

ŞAPKA SEÇMEK

Uygun şapka almak için; şapkayı nerede kullanacağınızı bilmelisiniz. Şapkayı mevsime uygun seçmelisiniz, seçtiğiniz şapka yüz şeklinize uygun olmalı, giysinizi tamamlamalı, yaş ve cinsiyetinize uygun olmalı, sizi dış etkilerden koruyabilmeli, kullanılan malzemesi sağlam ve dayanıklı olmalı.

Yazlık şapkalar:

Sıcaktan koruyucu özelliklere sahip olması gerekir. Hasır, elyaf, sentetik lifler, rafya vb. malzemelerinden yapılır. Deniz kenarında kullanılan şapkaların kenarları, arzu ya göre biraz daha geniş olabilir.

Kışlık şapkalar:

Soğuk, yağmur ve kardan koruyucu özelliğe sahip olmalıdır. Kalın kumaşlar, keçe, yün fötrden yapılır. Kullanım yerine göre geniş veya dar kenarlı olabilir. Kullanılan malzeme dış etkilerden etkilenmemeli, ıslaklığı geçirmemeli, sıcak tutmalıdır.

şapkamodelleri20 çantamodelleri.biz 235x300 Trend Şapka Modelleri

Günlük şapkalar:

Her mevsime uygun olarak değişik malzemelerden yapılır. Fabrikasyon olduğu kadar el işçiliği ile de yapılır.

Abiye şapkalar:

Gelin şapkaları, nikah şapkaları ve özel günlerde giyilen şapkalardır. Dantel, tül, fisto, ince ve kalın kumaşlar kullanılır.

Şapka seçimi:

Seçtiğiniz şapka yazın sıcaktan, kışın soğuktan koruyucu özellikte olmalıdır. Gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerde, toplumsal hayatın hemen her kesiminde etkili olan moda; şapkaların biçim, renk, kumaş ve süsleme malzemelerinde de kendini gösterir. Yapısal özelliklerine, kültürel ve ekonomik durumunuza göre uygun modelde şapka seçmelisiniz. Kullanacağınız şapkanın malzemesi cildinizi tahriş etmemeli, hareketlerinizi kısıtlamamalıdır. Dış giyiminizi tamamlamalıdır.

Kullandığınız şapka sizi ve giysinizi tamamlayan önemli bir aksesuardır. Doğru seçtiğiniz şapka ile daha rahat, sağlıklı ve şık olursunuz. Kullandığınız şapka, sosyal konumunuzu ve kişisel özelliklerinizi tam olarak yansıtır.

şapkamodelleri22 çantamodelleri.biz 300x200 Trend Şapka Modelleri şapkamodelleri21 çantamodelleri.biz  Trend Şapka Modelleri şapkamodelleri20 çantamodelleri.biz 235x300 Trend Şapka Modelleri şapkamodelleri19 çantamodelleri.biz 180x300 Trend Şapka Modelleri şapkamodelleri18 çantamodelleri.biz  Trend Şapka Modelleri şapkamodelleri17 çantamodelleri.biz  Trend Şapka Modelleri şapkamodelleri16 çantamodelleri.biz  Trend Şapka Modelleri şapkamodelleri15 çantamodelleri.biz  Trend Şapka Modelleri şapkamodelleri14 çantamodelleri.biz  Trend Şapka Modelleri şapkamodelleri13 çantamodelleri.biz 232x300 Trend Şapka Modelleri şapkamodelleri12 çantamodelleri.biz  Trend Şapka Modelleri şapkamodelleri11 çantamodelleri.biz 231x300 Trend Şapka Modelleri şapkamodelleri10 çantamodelleri.biz  Trend Şapka Modelleri şapkamodelleri9 çantamodelleri.biz  Trend Şapka Modelleri şapkamodelleri8 çantamodelleri.biz 300x201 Trend Şapka Modelleri şapkamodelleri7 çantamodelleri.biz 300x150 Trend Şapka Modelleri şapkamodelleri6 çantamodelleri.biz  Trend Şapka Modelleri şapkamodelleri5 çantamodelleri.biz  Trend Şapka Modelleri şapkamodelleri4 çantamodelleri.biz 300x300 Trend Şapka Modelleri şapkamodelleri3 çantamodelleri.biz 195x300 Trend Şapka Modelleri şapkamodelleri2 çantamodelleri.biz  Trend Şapka Modelleri şapkamodelleri çantamodelleri.biz  Trend Şapka Modelleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>