Sımsıcak Sarı Renk Çanta Modelleri

Sarı renk bilindiği gibi renkler arasındaki en parlak renktir. Dikkat çekmek istiyorsanız sizin için en uygun renk sarıdır. Dikkat çekici özelliğinden dolayı uyarı ışıklarında sarı tercih edilir. Dünyadaki pek çok ülkede taksiler sarı renktir.  Hüzün mevsimi sonbaharın da baskın renkleri sarı ve sarı-turuncudur. Duygularda, güçlü bir çekiciliğe sahiptir. Neşeyi anlatır sarı. Zeka ,incelik ve pratik fikirlerin de rengidir.

sarı renk çanta modelleri 14

Toplumsal yaşamı ve birlikte çalışmayı yansıtan bir anlamı vardır. Geçiciliğin sembolüdür. Bunun içindir ki tüm fast food’lar ve hızlı yemek üretim ve sunum mekanları sarı ve sarının tonları ile boyanır. Hemen yiyin ve gidin diye… Sarı ayrıca hüzün ve özlemin rengidir. Kadınların günlük olarak kullandıkları çanta ve çanta modellerinde sarı rengi tercih etmeleri onlara ayrı bir çekicilik kazandıracaktır.

İşte size 2015 Sarı renk çanta modelleri. Sımsıcak, çekici, gülücüklerin rengi  Sarı çantalar.

sarı 2015 çanta modelleri sarı renk çanta 2015 sarı renk çanta modelleri 14 Sarı renk çanta modelleri-1 Sarı renk çanta modelleri-2 Sarı renk çanta modelleri-3 Sarı renk çanta modelleri-4 Sarı renk çanta modelleri-5 Sarı renk çanta modelleri-6 Sarı renk çanta modelleri-7 Sarı renk çanta modelleri-8 Sarı renk çanta modelleri-9 Sarı renk çanta modelleri-10 Sarı renk çanta modelleri-11 Sarı renk çanta modelleri-12 Sarı renk çanta modelleri-13 Sarı renk çanta modelleri-15 Sarı renk çanta modelleri-16 Sarı renk çanta modelleri-17 Sarı renk çanta modelleri-18 Sarı renk çanta modelleri-19 Sarı renk çanta modelleri-20 Sarı renk çanta modelleri-21 Sarı renk çanta modelleri-22 sarı renk çantalar

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir