Sonbahar Çanta Modelleri

Sonbaharın kendi iyiden iyiye hissettirdiği bu günlerde, vitrinlerde yerini almaya başlayan sonbahar-kış çanta modelleri, birbirinden  şık ve yeni tasarımlarıyla göz dolduruyor. Dış şartlara uyum sağlaması bakımından, kalın malzemelerden üretilen çantalar,  en son geçtiğimiz günlerde Avrupa moda haftalarında boy gösterdi bile. Koyu renklerin hakim olduğu sonbahar çanta modellerinde sadelik yine ön plana alınmış. Bunların yanı sıra son günlerde epeyce moda olan ek bölmeler bu modellerde pek kullanılmamış.

Üretilen ve moda günlerinde görücüye çıkan modellerde kullanılan malzemeler bakımından, mat renkli ruganlar, hakiki deri  çantalar ve kalın kumaşlar yine revaçta. Alışveriş bütçesi bol olan kadınların tercih edeceği ve oldukça el yakan kalın deri çantalar, duruşuyla ve görüntüsü ile de parasının hakkını fazlasıyla veriyor. Diğer modellerde ve en fazla genç kızların tercih ettiği, parlak ve çok cepli çanta modelleri yine tezgahlarda bulmak mümkün.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>