Ünlülerin Ayakkabı Seçimleri

            

                Ünlülerin giyim kuşamları, ayakkabıları, kıyafetleri her zaman dikkat etmektedir. Dışarıdan gören birçok insan ünlülerin ayakkabı seçimlerine dikkat etmekte ve imkan buldukça ve o ayakkabıdan gördükleri zaman alma isteği duymaktadırlar. Ayakkabıların fiyatlarının yüksek ve marka olması insanların ayrıca güvenini artırmaktadır.

unlulerin-ayakkabi-secimleri

Ünlülerin ayakkabı seçimlerine genel olarak bakıldığında önü açık sivri topuk, diz altı taşlı bağlamalı ayakkabılar, önü açık bilekten bağlamalı ayakkabılar, deri yüksek topuklu sivri burun önü kapalı, dolgu topuk ayakkabılar tercih etmektedirler. Tercihlerini de kıyafetlerine göre yapmaktadırlar. Siyah ve kırmızı her daim kendini bütünleyen renklerdir. Kırmızı bir elbisenin altına siyah bir ayakkabı giyebilmektedirler. Elbise üzerinde taşlar var ise bu taşlara uygun ayakkabı üzerinde de taşlar tercih etmektedirler. Parmak arası bileğe kadar her tarafı zikzak çizimli ya da yuvarlak taşlarla süslü ayakkabılar tercih etmektedirler. Bu tarzda bir ayakkabı için elbisenin kısa olması ayakkabının daha dikkat çekmesine neden olacaktır. İnce topuklu ve platformlu bilekten bağlamalı koyu renklerin bir arada olduğu ayakkabılar ünlülerin daha rahat yürümelerini ve ayak ağrısı çekmemelerini sağlamaktadır. Spor tarzda giyim için uygun ayakkabı çeşitlerinden biridir. Tamamen sade olacak şekilde hoş bir görünümde olan siyah bileğe kadar bağlamalı topuklu önü açık ayakkabılar birçok kıyafetle kullanılmaktadır. Ünlüler ayakkabı seçimlerini yaparken kıyafetlerine göre tercih yapmakta ve hem rahatlık, hem fiyat hem de görsel açıdan dikkat çekmektedir.

 

 

ünlülerinayakkabıseçimleri4_cantamodelleri.biz ünlülerinayakkabıseçimleri3_cantamodelleri.biz ünlülerinayakkabıseçimleri2_cantamodelleri.biz ünlülerinayakkabıseçimleri1_cantamodelleri.biz ünlülerinayakkabıseçimleri17_cantamodelleri.biz ünlülerinayakkabıseçimleri16_cantamodelleri.biz ünlülerinayakkabıseçimleri15_cantamodelleri.biz ünlülerinayakkabıseçimleri14_cantamodelleri.biz ünlülerinayakkabıseçimleri13_cantamodelleri.biz ünlülerinayakkabıseçimleri12_cantamodelleri.biz ünlülerinayakkabıseçimleri5_cantamodelleri.biz ünlülerinayakkabıseçimleri6_cantamodelleri.biz ünlülerinayakkabıseçimleri7_cantamodelleri.biz ünlülerinayakkabıseçimleri8_cantamodelleri.biz ünlülerinayakkabıseçimleri9_cantamodelleri.biz ünlülerinayakkabıseçimleri10_cantamodelleri.biz ünlülerinayakkabıseçimleri11_cantamodelleri.biz

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir