Ünlülerin Takı Modelleri

Ünlülerin yaşamları içerisinde kendilerine dikkat etmeleri, giyimleri, takıları, ayakkabılarını uyumlu seçmeleri gerekmektedir. Milyonlarca izleyicileri bulunmaktadır. Özellikler bayanların dikkat ettikleri ise ünlülerin takı seçimleridir. Elmas, zümrüt, pırlanta, yakut ve daha birçok değerli taşlar ile takılarını yaptırmaktadırlar.

zümrüt kolye 300x200 Ünlülerin Takı Modelleri

Zümrüt bayanların vazgeçilmezleri arasında olduğu gibi takı seçimlerinde birinci sırada yer almaktadır. Zümrüt bir kolye seçimi yaparken kolye üzerinde pırlanta ve zümrüt kullanılmaktadır. Taşların kesilmesi özel olarak yapılmaktadır. Bu nedenle de kolyenin duruşu asildir. Kesimleri yuvarlak, oval olarak değişebilecek tarzda elmas küpeler renkleri ile farklılıklar yaratmakta ve el işçiliğinin ustalıkla sergilendiği ünlüler üzerinde görülebilmektedir. Pırlanta yüzükler ağırlıklarıyla hafif olmakta kesimleriyle ve değişik ince hatlarıyla özel olarak tasarlanıp yapılabilmektedir. Tamamen boynu saran kolyeler ise ünlülere ayrı bir güzellik katmaktadır. Zincirden kolye olur mu demeyin. Ünlülerin takı seçimleri arasında çoklu zincirli kolyeler dikkat çekmektedir. Küçüklü büyüklü zincirlerin birleşmesi ile tamamen boynu sararak görselliğini sergilemektedir.

Göğüs hizasına uzanan kolye seçimlerinde elbiseye ve boyunda duruşlarına göre seçimlerini yapan ünlüler her zaman daha görsel gözüktüklerini çevredekiler tarafından söylenenler ile de kanıtlamışlardır. Boynu tek sararak ekstra herhangi uzantısı olmayan kolyeler tüm elbiseler üzerinde gittiğinden ünlülerin takı modelleri en çok tercihleri arasında yer almakta ve her türlü kıyafet için kullanımını gerçekleştirmektedirler. Göğüs hizasının altındaki kolyeleri klasik her kıyafette kullanabilmektedirler. Boyna iki kez dolanarak kullanılan taşlı kolyeleri günlük hayatlarında da kullanmaktadırlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>