Yeni Trend Bayan Mont Modelleri

                Kış kapıda ve artık kalın giyecekler çıkmaya başladı. Tabi kış aylarında en önemli ihtiyaç olan monttur. Mont almak istiyorsunuz ancak nasıl bir mont almak istediğinizi bilemiyorsunuz. Her insanın mont kavramı farklılıklar göstermektedir. Kimi bayanlar kısa ya da dize kadar kimi bayanlar ise uzun montları tercih etmektedir.

2015 kadın montları

Bayan mont modelleri arasında son zamanlarda en çok dize kadar olup düğmeli, kapüşonlu ve önden bağlamalıların daha çok tercih edildiğine dikkat çekilmiştir. Bazı kapüşonlu montlar ayaz olan günlerde tamamen yüz kısmını kapatabilecek özellikte tasarlanmıştır. Kısa mont seven bayanlar ise bele kadar olanları tercih etmektedir. Hem şık görünmek hem de deri tercih etmektedirler. Deri montlar her koşul altında sıcak tutmaktadır. Kapalı bayanlar uzun pardösüleri tercih etmektedir. Görsel açıdan zarif ve şık durmak için kahve tonları, siyah, lacivert en çok seçilen renkler arasında yer almaktadır. Eğer iyi bir mont almak istiyorsanız fiyat açısından çok fazla düşünmemeniz gerekmektedir. Alacağınız basit ince bir mont kışı zor geçirmenize neden olacaktır. Kalın olan bayan mont modellerinden sizi en sıcak tutacak olanı almanız gerekmektedir. Görsel olarak da güzel olsun istiyorsanız, kaliteli olsun derseniz seçiminizi dikkatli yapmalısınız. Montlar arasında, kalın ve şık görünümlü olup da su geçirmez olanları da bulunmaktadır. Yağmur yağsa, kar yağsa bile üstünüzde bir ıslaklık olmayacaktır. 2015 yılında en güzel mont sizin olsun.

2015 kadın montları defacto 2015 kadın montları capture-20141027-115039-crop defacto kadın montları kadın montları lcwaikiki bayan mont modelleri 2 lcwaikiki bayan mont modelleri 3 lcwaikiki bayan mont modelleri Lcwaikiki bayan montları 2015 oxxo kadın montları 2015 oxxo kadın montları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir