Yeni Trend Kadın Bot Modelleri 2015

Kış yavaş yavaş kendini göstermeye başladı. Havalar soğumaya başladıkça insanlar dolaplarda bulunan kışlıkları da çıkarmaya başladırlar. Soğuk havalarda en önemli ihtiyaçlar arasında yer alan mont, kazak, bot olmazsa olmazlardandır. Bayanlar bot almak istediklerinde öncelikle görselliğe daha sonra da sıcaklığına bakmaktadırlar. 2015 kadın botları şimdiden beklenmektedir. Hem şık hem de ayaklarınız sıcak tutacak şekilde tasarlanmakta ve üretilmektedir. Şimdide bazı mağazalarda boy gösteren botlardan en şık duranı tercih ettiğinizde bile pişman olmayacaksınız. Çünkü içyapıları en soğuk zamanlarda bile ayaklarınızın üşümesini en iyi derecede önleyecektir.

Yeni Trend Kadın Bot Modelleri-3

2015 kadın botları arasında hiçbir zaman eskimeyen deri modeller dikkat çekmeye devam edecektir. Ankle botlar bayanların beklenenden fazla dikkatini çekecektir. Her bayanın tarzı farklı olduğundan kimisi uzun kimisi kısa botları tercih etmektedir. Genel olarak su geçirmeyen botlar tercih edilmektedir. Genellikle modası geçmeyen ve her geçen gün tercih edilen bağcıklı ve bilekte biten botlar hem şık hem de sıcak tutmaktadır. Kısa olduğundan çok kullanışlı olmadığını düşünen birçok insan vardır. Ancak içinin sıcak olması daha rahat kullanılmasını sağlamaktadır. Botların renklerine bakıldığında siyah, lacivert, koyu kahve tonları daha çok dikkat çekmektedir. Hem her kıyafet için uyumlu olabilecek hem de hoş bir görüntü sağlanacaktır.

2015 kadın botları sadece düztaban değil kalın ya da ince topuklu olarak da dikkat çekmektedir. İsteğinize göre model çoktur.

Yeni Trend Kadın Bot Modelleri fiyatlı Yeni Trend Kadın Bot Modelleri-cantamodelleri Yeni Trend Kadın Bot Modelleri-1 cantamodellei 2015  bot modelleri Yeni Trend Kadın Bot Modelleri- polaris polaris 2015 bayan bot modelleri bayan botları 2015 İndirimli Bayan botları_cantamodelleri indirimli bayan botları-2015 sezon Yeni Trend Kadın Bot Modelleri-3 Yeni Trend Kadın Bot Modelleri-4 Yeni Trend Kadın Bot Modelleri-5 Yeni Trend Kadın Bot Modelleri-6 Yeni Trend Kadın Bot Modelleri-7 Yeni Trend Kadın Bot Modelleri-8 Yeni Trend Kadın Bot Modelleri-9 Yeni Trend Kadın Bot Modelleri-10 Yeni Trend Kadın Bot Modelleri-pahalı modeller Yeni Trend Kadın Bot Modelleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir